Philips 42PFH5609

Philips 42PFH5609
Vysoce výkonný s bezkonkurenčním designem, to je LED Smart televizor Philips 42PFH5609. Objevte nekonečné možnosti technologie Smart TV online, integrované Wi-Fi, Skypujte a ovládejte televizor pomocí smartphone nebo tabletu. Užijte si výrazný ostrý obraz s vynikajícími detaily s funkcí Pixel Plus HD, precizní a bohaté barvy s obnovovací frekvencí 200 Hz Perfect Motion Rate a mnohem více.

Fotogalerie produktu
    Wi-Fi Miracast
Sledujte to, co chcete, kdy chcete a kde chcete. Sdílejte fotografie z Vašeho smartphone nebo obrazovku laptopu přímo na televizoru. Připojit se je tak snadné a navíc technologie pracuje s různými zařízeními.

Svoboda ve světě aplikací
To, co bylo dosud pouhým snem, se proměnilo v realitu. Televizor nabízí snadný přístup k širokému spektru aplikací, které jsou dostupné na nové domovské obrazovce. K televizoru lze připojit pevný disk přes USB rozhraní a nahrávat digitální televizní vysílání. S aplikací Philips MyRemote si užijete rozmanité možnosti při organizování svých zážitků. Vaše chytré zařízení (tablet, smartphone) se rázem stane dálkovým ovladačem.

200Hz Perfect Motion Rate
Vychutnejte si i velmi rychlé scény bez zbytečného rozmazání. Levnější televizory občas mívají problém s věrným zobrazením rychlých akčních scén a je u nich patrné drobné rozmazání obrazu. Pro tyto případy byl tento televizor vybaven 200Hz Perfect Motion Rate technologií, která díky vysoké obnovovací frekvenci dokáže věrně zobrazit adrenalinové hraní na konzolích.

Videorecenze

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.