Philips 47PFH6309

Společnost Philips přináší další model z řady 6000, která u LED televizorů této značky tvoří vysokou třídu. Taková je i 3D Smart TV s označením Philips 47PFH6309/88. S krásným designem a zbrusu novými funkcemi jde o televizi budoucnosti.Už jste vytvořili domov, který je něco víc než jen dům. Proč tedy nezvolit televizor, který atmosféru domova podpoří? Díky jedinečné technologii Ambilight společnosti Philips je obrazovka mnohem širší – a zážitek ze sledování mnohem hlubší – mimořádně široká záře se promítá ze dvou stran televizní obrazovky na okolní stěny.
Design, který znamená víc než jen vzhled: Televizor Philips Smart Full HD LED řady 6300.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Uchvátí vás technologie Pixel Plus HD poskytující krásný detailní obraz, technologie Ambilight plus a provedení bez rámu, které povznese zážitky ze sledování na další úroveň.o, co bylo dosud pouhým snem, se proměnilo v realitu. Televizor nabízí snadný přístup k širokému spektru aplikací, které jsou dostupné na nové domovské obrazovce. K televizoru lze připojit pevný disk přes USB rozhraní a nahrávat digitální televizní vysílání.
Projasněte si život. Mějte ho rádi. Prožijte to. • Podsvícení Ambilight navždy změní váš zážitek ze sledování televizeTelevizor Smart, který není jen chytrý – je také hezký • Provedení bez rámu: absence rámu znamená více plochy televizoru, kterou si můžete zamilovat
Specifikace
hlopříčka obrazovky (cm): 119
Rozlišení displeje: 1920 x 1080 (Full HD)
Technologie zobrazení: LED
3D: Pasivní
Zobrazovací frekvence: 200 Hz
Jas (cd/m2): 300
Twin Tuner: NE
Smart TV: ANO
HbbTV: ANO
Wifi: Integrovaná
DLNA: ANO
TV tuner: DVB-C; DVB-T
Satelitní tuner: NE

Videorecenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.