Philips 50PUS7304/12 recenze a návod

Fotogalerie produktu

Inovativní televize od společnosti Philips s funkcí Ambilight bude skvělým společníkem nejen pro vaše filmové večery. Díky funkcí Ambilight přenáší barvy z obrazovky na okolní stěny. Obrazovka vám bude připadat ještě větší, nebudete se cítit rušením okolním prostředím a lépe se necháte vtáhnout do děje. Obrazovka je vybavena rozlišením 4K Ultra HD (3840 x 2160) a je vybavena technologií Engine Philips P5 Perfect Picture, díky které jsou barvy ještě jasnější a živější. Televize je vybavena operačním systémem Android TV, který zajišťuje jednoduché a přehledné ovládání. Uvnitř televize na vás čeká Google Assistent, který spolupracuje se službou Alexa a skrz ni může ovládat další chytré spotřebiče ve vaší domácnosti. Samozřejmostí je ovládání hlasem.

+ Pozitivní

– Negativní

Poměr cena / výkonNic
Funkce Ambilight
Intuitivní ovládání 

Specifikace

[table]

Operační systémAndroid TV
Úhlopříčka126 cm / 50 palců
Maximální rozlišení4K (3840 x 2160)
Hmotnost16,3 kg
DVB-T2Ano
Podpora HDRAno
Záznam na USBAno
Počet HDMI vstupů4
Počet USB vstupů2
Wi-FiAno
Celá specifikace zde

[/table]

Uživatelské hodnocení

[table]
HODNOCENÍPOČET RECENZÍ

93 %

Více než 12

Zobrazit recenze

[/table]​

HEUREKA.CZ

Chytrý televizor, který zvládne obstarat vše. Každé video upraví, abyste si užili zářivých barev, příjemného jasu a perfektní plynulosti. K tomu vám bude přehrávat špičkový zvuk, který bude naprosto čistý a jasný a navíc zvládne promítat barvy z obrazovky na stěnu za přístrojem. Tím bude celkový dojem ještě lepší a sledování mnohem zábavnější, protože budete snadněji vtaženi do děje na displeji.

Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k televizoru

Návod a manuál Philips 50PUS7304/12

Potřebujete poradit s výběrem nového televizoru ? Podívejte se na našeho průvodce, jak snadno vybrat novou televizi zde.

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.