Recenze Philips 55PUS6501 od 21 882 Kč

Philips 55PUS6501

Fotogalerie produktu
   

TV pro dokonalé divácké zážitky

Jste zapálený filmový fanoušek a neradi děláte kompromisy při výběru kvalitního televizoru? Je pro vás důležitý obraz, zvuk, výbava a v neposlední řadě i možnost připojit se na internet a surfovat? Pak je pro vás televize Philips 55PUS6501 jako stvořená. Zaměřuje se na diváky, kteří se nespokojí s průměrem a chtějí za své peníze obdržet špičkový produkt s kompletní výbavou a sem tam se vydat se na průzkum toho, co nejmodernější technologie vlastně dokáže.

Obrazovka pro náročné

Můžete se těšit na 55palcovou obrazovku (139 cm) s rozlišením Ultra HD (3840 x 2160 bodů), disponující vlastnostmi, které si nebudete moci vynachválit. Jednou z nich je technologie Ambilight, systém podsvícení, jež vyzařuje z obou stran televizní obrazovky na okolní stěny, čímž vyvolává jedinečnou a barvami hrajícími atmosféru. Učiňte další krok na cestě k přenesení fantazie do reality svého obývacího pokoje.

Detaily, které vám neuniknou

Co činí obraz dokonalým? Mimo jiné schopnost zobrazit všechny detaily, jež jsou lidským zrakem postřehnutelné. Technologie Pixel Precise Ultra HD si to velmi dobře uvědomuje a dokáže jakýkoli obraz povýšit na standard televizoru. Nejde jen o zachycení drobných obrazových nuancí, ale i objevování všemožných odstínů černé, bílé, stejně jako životem pulsujících barev, dříve trpících bledostí a nevýrazností.

Videorecenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.