SAMSUNG QE65Q60RATXXH recenze a návod

Fotogalerie produktu

Inovativní a moderní televizor s čistým a elegantním designem od společnosti Samsung bude ideálním doplňkem do každého interiéru. Těšit se můžete na obrazovku s úhlopříčkou 163 centimetrů (65 palců) a rozlišením 4K Ultra HD (3 840 x 2 160 obrazových bodů). Technologie Quantum Dot zajistí dokonale realistické a přesné barvy za jakýchkoliv světelných podmínek. Režim QLED je vysoce inteligentní. Dokáže  upravit jas barev a hlasitost v okamžiku, kdy se v místnosti změní podmínky. Během sledování zpráv dokáže automaticky zvýšit hlasitost mluveného projevu apod. Těšit se můžete na technologii Ambient, díky které nemusí být vypnutá obrazovka nudně černá. Zobrazit na ní můžete aktuální čas, prezentaci fotografií nebo se přizpůsobí okolnímu prostředí.

+ Pozitivní

– Negativní

Viditelnost za denního světlaNic
Režim Ambient
Prostorový zvuk 

 

Specifikace

[table]

VýrobceSymsung
Úhlopříčka163 cm / 65 palců
Maximální rozlišení4K Ultra HD 3840 x 2160
Hmotnost26,4 kg
DVB-T2Ano
Podpora HDRAno
Záznam na USBAno
Počet HDMI vstupů4
Počet USB vstupů2
Wi-FiAno
Celá specifikace zde

[/table]

 

Uživatelské hodnocení

[table]
HODNOCENÍPOČET RECENZÍ

100%

Více než 1

Zobrazit recenze

[/table]​

HEUREKA.CZ

Tato televize má nespočet předností, včetně stylového minimalistického designu a režimu Ambient pro zobrazení atraktivních vizuálních prvků na vypnuté obrazovce. Technologie Quantum Dot vám nabídne stoprocentní objem barev – skutečně realistické, přesné a nezkreslené barvy, a to za jakýchkoli světelných podmínek. Procesor Quantum 4K zajistí ještě lepší zobrazení ostřejších záběrů, inteligentní úpravu jasu videa a audia dle konkrétní přehrávané scény a aktuálních podmínek v místnosti.

.Celý popis


Návod ke stažení

Návod a manuál k televizoru

Návod a manuál Samsung QE65Q60RATXXH

Potřebujete poradit s výběrem nového televizoru ? Podívejte se na našeho průvodce, jak snadno vybrat novou televizi zde.

Vaše hodnocení

Máte s tímto produktem zkušenosti ? Ohodnoťte jej prosím níže.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.