Samsung UE32EH4003

Krásně provedený televizor jako ideální volba pro uživatele, kteří od televizoru očekávají klasické funkce a nevyžadují připojení k internetu či podporu pro 3D zobrazení.
Technologie Wide Color Enhancer Plus využívá pokročilý algoritmus na zvýšení kvality obrazu a tím pádem uvidíte barvy přesně tak, jak to tvůrci obsahu zamýšleli.Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
    Čistotu obrazu zajistí filtr digitálního šumu. Využijte USB konektor pro přehrávání zvuku, videa a fotografií z přenosných datových úložišť.I když jde o cenově velmi dostupný televizor, nabízí obrazovku vybavenou LED podsvícením. Díky tomu je zaručeno kvalitní rovnoměrné podsvícení, které zkvalitňuje zážitek ze sledování televize.Stereo reproduktory slušně ozvučí menší místnosti. Pokud však budete chtít sáhnout po externích reproduktorech / domácím kině, k televizoru je můžete bez problémů připojit.Rozhraní HDMI umožní přenos digitálních dat s vysokým rozlišením z různých zařízení.
Specifikace
HDMI vstup: 2
SCART vstup: 1
Energetická třída: A
Spotřeba energie (průměrná): 35 W
Spotřeba energie (pohot.režim): 1 W
Rozměry (V x Š x H): 44,4, x 73,8 x 9,3 cm
Rozměry včetně podstavce (V x Š x H): 49,8 x 73,8 x 19,2 cm
Hmotnost: 5,4 kg
Hmotnost včetně podstavce: 6 kg

Video recenze

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.