Sony Bravia KDL-42W805

Vylepšete vše, co sledujete

Vychutnejte si úchvatnou kvalitu obrazu – z disků Blu-ray Disc™, běžných televizních pořadů i videoklipů z chytrého telefonu. Unikátní procesor od společnosti Sony analyzuje, čistí a vylepšuje obraz a přináší krásné výsledky s výrazně sníženým šumem obrazu pro skutečnou kvalitu rozlišení Full HD.

Pokud vás tato špičková televize zaujala a zvažujete její koupi, informace kde jej zakoupíte nejlevněji, naleznete zde.

Fotogalerie produktu
   

Vaše nejpůsobivější zábava ve 3D

Sledujte filmy ve 3D na disku Blu-ray Disc™, televizní vysílání ve 3D a videa na webu s obrázky ve 3D plnými drobných detailů – to vše s přirozenou hloubkou ostrosti.

Plynulejší pohyb na obrazovce

Zásluhou technologie Motionflow XR si můžete na obrazovce vychutnat neuvěřitelně plynulé dynamické akční scény. (480/400 Hz pro modely 50” a 55”)

Stvořeno k poslechu

Režim ClearAudio+

Užijte si poslech stejně přirozený jako obraz, který sledujete. Režim ClearAudio+ vyladí zvuk televizoru a zajistí působivý, emocionálně bohatý zážitek, který jako by vás dokonale obklopil. Poslouchejte hudbu, rozhovory i prostorové efekty s větší čistotou a zřetelně bez ohledu na to, co právě sledujete.

S-Force Front Surround

Díky způsobu zpracování zvukových signálů vás zážitek z poslechu pohltí. Přímé vícekanálové zpracování zajišťuje realisticky čistý, silný prostorový zvuk ve 360 stupních.

Clear Phase

Vyladění frekvenční odezvy reproduktorů televizoru pro hladší, vyváženější reprodukci všech frekvencí – hloubek, středních poloh a výšek.

Voice Zoom

Řeč a dialogy jsou čistší a lépe srozumitelné i v případě, že ostatní zvuky na pozadí jsou hlasité nebo rušivé.

Hlubší a kvalitnější basy

Reproduktor Bass Reflex

Vychutnejte si zvuk z kompaktního reproduktoru se směrovým zvukem. Technologie Bass Reflex – čistý, bohatý zvuk výšek i hloubek. Samostatná konstrukce zvukové skříně – efektivní reprodukce, zřetelnost a detaily.

Funkce One-Flick Entertainment

Ovládejte svět zábavy přes rychlé a intuitivní rozhraní TV BRAVIA®. Procházejte TV kanály, doporučená videa, fotografie v síti i internetový obsah služeb YouTube™ či Video Unlimited2. Rychlé spuštění TV i aplikací umožní rychlé nalezení obsahu.

Společné sledování z opačných konců světa

Sdílejte jedinečné okamžiky s celým světem.

Sdílení je zábava. Umocněte zážitek ze sledování prohlížením tweetů o sledovaném obsahu, sdílejte momenty s přáteli a rodinou přes Skype™. Jedinečná technologie Sony pro potlačení ozvěny – zřetelná konverzace: společné sledování TV.

Pro všechny fotbalové nadšence

Více než zážitek z prostorového zvuku jako na stadionu.

Užijte si den velkého zápasu. Režim Fotbal Live automaticky upraví nastavení zvuku tak, abyste si mohli vychutnat skutečný zážitek přímo ze stadionu. Elegantní nové rozhraní dokáže dokonce zobrazit novinky a zprávy z různých zdrojů, například z FIFA™4.

VIDEORECENZE

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.