Recenze televizoru Samsung UE43KU6072-Obraz a zvuk

OBRAZ A ZVUK

Samsung vsadil na jistotu kvalitního obrazu. Televizi nechybí nastupující standard rozlišení 4K, který je až čtyřikrát ostřejší a barevnější než současné Full HD rozlišení. Potěší i možnost úpravy filmů, které nejsou ve formátu 4K. Díky podpoře 4jádrového procesoru vylepší televize každý snímek v nižším rozlišení na vysoké rozlišení v 4K kvalitě. Kvality 4K dnes oceníte i v případě YouTube, Netflixu a dalších streamovacích služeb.

Samsung UE43KU6072

Samsung UE43KU6072

1.Úvod
2.Obraz a zvuk
3.Funkce a ladění
4.Specifikace
5.Verdikt

Kombinace v současnosti nejkvalitnějšího obrazu a úhlopříčky 108 cm (43 palců) vytváří překvapivě realistický obraz. Vysoká kvalita obrazu si ovšem vybrala svoji daň na úsporách elektrické energie. Udávaná spotřeba 97 kWh za rok značně převyšuje podobné modely televizí od Samsungu i konkurenčních značek. Televize vám tak nabídne nadmíru kvalitní obraz, při jejím provozu si ale připravte peněženku. Nabízí se zde úvaha, zda by nebylo v rámci ekologických úspor lepší potlačení některých funkcí ve prospěch nižší spotřeby elektrické energie.

Zvukovým nadšencům televize nenabízí nic převratného. Zvuk integrovaných reproduktorů je sice kvalitní, ale zdaleka nedosahuje kvalit dražších televizí. Pro využití dokonalého diváckého zážitku se bez domácího kina a kvalitních reproduktorů neobejdete. Konzolové hráče nepotěší ani absence sluchátkového vstupu.

 

Další strana – 3.Funkce a ladění

[note note_color=“#00ccff“ text_color=“#000000″ radius=“6″]
Srovnání cen – již od 12 400 Kč
[/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 3.1]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.