Recenze televizoru Samsung UE55KU6072-Obraz a zvuk

OBRAZ A ZVUK

Samsung již delší dobu dokazuje, že s kvalitou obrazu si skutečně dokáže vyhrát. Nejen že televize Samsung nabízejí obraz v 4K rozlišení. Díky navýšení frekvence obrazovky na masivních 50 MHz si obraz vychutnají i sportovní fanoušci a milovníci akčních filmů.

Samsung UE55KU6072

Samsung UE55KU6072

1.Úvod
2.Obraz a zvuk
3.Funkce a ladění
4.Specifikace
5.Verdikt

Vysoká obnovovací frekvence ostře vykresluje i rychlé scény a zabraňuje nepopulárnímu rozostření obrazu v těchto sekvencích. Patříte-li k náročným divákům, věřte, že s televizí Samsung si přijdete na své. Funkce nazvaná Clear Motion Rate přibližuje televizní obraz ještě blíže kvalitě obrazu na stříbrném plátně.

Kvalitní obraz podtrhuje zmiňované 4K rozlišení. Spolu s úhlopříčkou 138 cm (55 palců) dostanete nálož barevného a ostrého obrazu určenou i náročným filmovým fanouškům. Na své si ovšem přijdou i hráči na herních konzolích. Díky vysoké frekvenci televize nabízí ostrý obraz i ve vypjatých scénách akčních her.

Kvalita zvuku televize není nijak výjimečná a Samsung zde nepředvedl nic, co nesvedl u předchozích modelů. Pro běžné sledování televizních programů zvuk televize Samsung stačí, milovníky kvalitního audia ale zvuk 20W reproduktorů ničím nenadchne a využijí jednoho HDMI portu navíc pro připojení domácího kina. Zapláčou i hráči na herních konzolí. I v případě televize Samsung UE55KU6072 výrobce zapomněl na jeho televizím vytýkaný nedostatek – absenci konektoru pro připojení sluchátek.

 

Další strana – 3.Funkce a ladění

[note note_color=“#00ccff“ text_color=“#000000″ radius=“6″]
Srovnání cen – již od 17 500 Kč
[/note]
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 3 Průměrně: 3]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.